"Tylko podróż jest prawdziwym życiem,
jak i prawdziwe życie jest podróżą". Jean Poul

05_atlas_wysoki_025.jpg
Widok z Toubkala 4 165m npm (Atlas Wysoki, Maroko)

Witam!
W końcu udało mi się zebrać i zrobić aktualizację strony. Czas najwyższy bo od powrotu ze Sri Lanki minęło już kilka miesięcy. Przydałaby się na stronie garść informacji praktycznych. Za jakiś czas pojawi się dziennik z podróży, ale najpierw muszę go napisać.

Tutaj znajdziecie blog z wyjazdu: www.nusatenggara.blox.pl

A poza tym... zaczęłam piąty rok pracy w szkole i uczę geografii gimnazjalistów. Próbuję ich zainteresować geografią. Czy mi się to udaje, tylko oni to wiedzą... ale myślę, że jest całkiem nieźle. Tym bardziej że istnieje spore grono osób, które przeglądają moją stronę dość szczegółowo.

Uczę też kolejny rok Edukacji dla bezpieczeństwa. Na pewno część osób polubiła ten przedmiot. Na lekcjach jest ciekawie, bo i uczniowie potrafią mnie zaskoczyć interesującym pytaniem...

Jeśli interesują Cię podróże to bardzo dobrze trafiłeś. Na tej stronce dowiesz się tego i owego o podróżowaniu za niewielkie pieniądze. Zdobędziesz wiele praktycznych informacji, mogących pomóc w planowaniu podróży. Poza tym jest tutaj trochę o studiowaniu GEOGRAFII i o tym, co robi(ł) student tego kierunku na wakacyjnych praktykach terenowych... Nie może też zabraknąć kilku słów o autorce tej stronki.